وبلاگ

OPPO Find N2 Flip هفته آینده عرضه می شود

OPPO Find N2 Flip هفته آینده عرضه می شود و یک راه اندازی جهانی است با قضاوت بر اساس آنچه تاکنون دیده‌ایم، Find N2 Flip شبیه گلکسی Z Flip 4 با صفحه نمایش بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

 

  • رویداد راه اندازی جهانی OPPO Find N2 Flip برای 15 فوریه 2023 تنظیم شده است.
  • این رویداد ساعت 14:30 به وقت گرینویچ در لندن برگزار می شود.
  • ما انتظار داریم Find N2 Flip رقابتی سنگین در برابر Galaxy Z Flip 4 مشابه سامسونگ باشد.

 

سامسونگ در لیست بهترین گوشی های هوشمند تاشو که می توانید تهیه کنید، غالب است. اگرچه برندهای دیگر کلاه خود را در رینگ انداخته اند، اما هیچ چیز مانع از تبدیل شدن سامسونگ به پادشاه محصولات تاشو نشده است. با این حال، همه چیز در حال تغییر است.

OEM OPPO چینی به تازگی تاریخ عرضه جهانی OPPO Find N2 Flip را تعیین کرده است. این گوشی در ماه دسامبر در چین عرضه شد و از آن زمان تاکنون در آن کشور باقی مانده است. این بسیار شبیه به Samsung Galaxy Z Flip 4 است، حتی رنگ بنفش آن بسیار شبیه سامسونگ است. اکنون، به نظر می رسد OPPO آماده است تا در صحنه جهانی با سامسونگ روبرو شود، زیرا Find N2 Flip در تاریخ 15 فوریه در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ (5:00 صبح به وقت شرقی) در بریتانیا عرضه می شود.

متأسفانه، به نظر نمی رسد که OPPO Find N2 در این رویداد در سطح جهانی عرضه شود. این گوشی بیشتر شبیه گلکسی زد فولد 4 است که مانند یک کتاب باز می شود. Find N2 بسیار جمع و جورتر از دستگاه Galaxy Z Fold است، صاف تر تا می شود و دارای چین وسط کمتر برجسته است. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این دستگاه هرگز از بازار چین خارج می شود یا خیر.

منبعhttps://www.androidauthority.com/oppo-find-n2-flip-launch-3281460/

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *